AKTUÁLNĚ - změna termínu / zrušení akcíKouzelná školka - Michal k snídani - Vstupenky

30. 8. 2021
185 – 220 Kč
DětskéDivadlo

Zábavné divadelní představení pro děti s Michalem z Kouzelné školky! Přijďte si hrát, přijďte se bavit a HLAVNĚ SE SMÁT!

O všem na co jen máte chuť! Zábavné a poučné představení zároveň! Michal dětem servíruje legrační pokrmy a bavit se budou určitě i rodiče! Napadá Vás něco zábavného, když se řekne česká kuchyně, nějaký pokrm, že ne....?, tak mnoho jich "ochutnáte" právě od Michala. Třeba jablíčko v županu, máte ho rádi...? U Michala tohle jablíčko mluví a opravdu chodí doma v županu! Ať přijdete najedení nebo ne, odcházíte vždycky hladoví! Michal si užije s dětmi na představení i oslavu svých narozenin! Jak bude vypadat dort a kolik na něm bude svíček, to už bude záležet jen a jen na dětech! Samé unikátní situace a zábava, tak to určitě nezmeškejte! Neméně důležitá je pointa! Michal při aktivním zapojení všech malých diváků v hledišti rozluští velkou záhadu, co se vlastně stane s jídlem, které necháme na talíři nedojedené!

Záhady jsou strašně fajn, vtáhnou do děje, funguje u nich příběh a hlavně Vás můžeme uklidnit, vše dobře dopadne a něco nového se dozvíme! Nenechte si ujít zážitek s Michalem z Kouzelné školky. Představení zábavnou formou působí právě na fantazii dětí a tu pak rozvíjí při nápadech a vynálezech, které pro děti Michal vymýšlí. Nechte se inspirovat, garantujeme vám kvalitní zábavu pro nejmenší již od 2 let! Přijďte si hrát! Přijďte se bavit a HLAVNĚ smát!

 

Délka představení: 60 minut bez přestávky

Cena v předprodeji / na místě: 220 Kč (přízemí), 185 Kč (balkon), dítě do dovršení 2 let v doprovodu alespoň 2 platících zdarma bez nároku na místo

Slevy: ZTP, ZTP/P, doprovod ZTP/P za cenu 100 Kč

Upozornění: V případě slevy pro ZTP a ZTP/P je nutné doložit doklad (možná kopie). Věk dítěte zdarma je možné náhodně kontrolovat.

 

Změna termínu: Představení přesunuto z termínu 15. 5. 2021 (původního termín 12. 12. 2020). Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vrátit v místě zakoupení a to nejpozději do 31. 5. 2021.