FEŠÁCI - Vstupenky

13. 12. 2022
249 – 349 Kč
Hudba

Zveme Vás na vánoční koncert skupiny Fešáci s hosty, který se bude konat v úterý 13.12.2022 na kinosále Domu kultury od 19.00 hodin.

 

Fešáci slaví 55. výročí od svého založení. Vznikli 22.12.1967 v Ústí nad Labem. Kapela nikdy po dobu své existence nepřestala účinkovat a vystřídalo se zde na 40 účinkujících. Fešáci projeli celý svět včetně USA, Austrálie a Evropy. Nikdy neúčinkovali v Rusku.

 

Koncert  13.12. bude tedy jubilejní a rozdělen na dvě půlky. První půlka bude k 55. výročí založení skupiny. Zahrajeme to nejlepší co Fešáci za 55 let vytvořili. Pozveme k těmto oslavám i vzácné hosty! Zazní písně i Michala Tučného, Pavla Brümera, Jindry Šťáhlavského a básně Jana Turka v podání Jana Turka ml. Druhá půlka bude plná vánočních písní a koled v našich country úpravách.

 

Bohužel od nás odchází koncem letošního roku náš dlouholetý člen, zpěvák, basista a kytarista Robert Moucha. Jde do „muzikantského důchodu“. Byl v kapele  od roku 1968.  Budeme se s ním oficiálně loučit a i on se svými dlouholetými ústeckými fanoušky.

 

Jako hosty jsme pozvali mimo bývalých členů skupiny jakými byli Karel Poláček, Hanka Mladá a Miloš Slezák i další známé tváře jako např. Petra Kocmana, Ivana Haladu, Frantu Kasla a již zmíněného Jana Turka mladšího. Nebude chybět ani věrný dvojník Michala Tučného Rosťa Fišer. Celý koncert bude uvádět hlavní dramaturg pražského Country Radia Pavel Bezi Bezouška.

 

Těšíme se na Vás vaši Fešáci!